Liiketoiminta-alueiden yhteystiedot

Sähköverkkoprojektit

Janne Maikola

janne.maikola@omexom.com

+358 40 3514 081

 

Ville Tirkkonen

ville.tirkkonen@omexom.com

+358 40 1736 004

 

Hannu Eskelinen

hannu.eskelinen@omexom.com

+358 41 7311 452

 

Jakeluverkkopalvelut

Mikko Korhonen

mikko.korhonen@omexom.com

+358 40 7264 953

 

Samu Luoto

samu.luoto@omexom.com

+358 44 7244 502

 

Laura Rossi

laura.rossi@omexom.com

+358 40 7176 085

 

Keijo Mäkeläinen

keijo.makelainen@omexom.com

+358 40 809 5175

Sähköasemaprojektit

Arto Ellilä

arto.ellila@omexom.com

+358 50 5481540

 

Sähköasemapalvelut

Antti Herrdal

antti.herrdal@omexom.com

+358 40 7162455

 

Teollisuuspalvelut

Teemu Luoto

teemu.luoto@omexom.com

+358 40 7534662

 

VOIMAJOHTOPROJEKTIT

Vesa Nurmi

vesa.nurmi@vinci-energies.com

+358 44720 0111

 

Erkka Salmi

erkka.salmi@omexom.com

+358 40713 1803

 

Mikko Hakala

mikko.hakala@omexom.com

+358 4071 3181

 

Petri Konttimäki

petri.konttimaki@omexom.com

+358 40823 4233

Laskutustiedot

Yhteydenottolomake

Saat meihin yhteyden alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Täytäthän kaikki tarpeelliset kentät, jotta yhteydenotto saadaan kohdistettua oikealle henkilölle, kiitos. Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.